Rowerowe Pielgrzymowanie

Prezentujemy ciekawą inicjatywę zaprzyjaźnionego duszpasterstwa trzeźwości Diecezji Świdnickiej. Zachęcamy do udziału w zaproponowanej pielgrzymce i do rozpropagowania tej inicjatywy. Plakat i szczegółowe informacje do pobrania poniżej.

Ks. Bronisław Piśnicki

„WKAŻ WŁAŚCIWĄ DROGĘ”

ROWEROWE PIELGRZYMOWANIE

W INTENCJI TRZEŹWOŚCI NARODU

ORAZ OSÓB UZALEŻNIONYCH I ZNIEWOLONYCH

Każdy z nas jest wpisany w historię naszego Narodu i każdego dnia podąża drogą zostawiając po sobie konkretne ślady. Patrząc w historię własnego życia można ich dostrzec bardzo wiele. Do nich z pewnością należą drogi naszej wiary oraz modlitwa w intencji osób borykających się z własnymi słabościami i nałogami. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ do Sanktuarium Matki Bożej, Dobrej Radyw Sulistrowiczkach, pod hasłem „WSKAŻ WŁAŚCIWĄ DROGĘ”.

Startujemy w dniu 22.08.2020 (sobota) o godz. 8.00 z Pl. Św. Jana Pawła II (Katedra) w Świdnicy. O godz. 10.00 w Sanktuarium zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Trzeźwości Narodu oraz osób uzależnionych i zniewolonych.

Do Sulistrowiczek na Mszę Św. zapraszamy wszystkich chętnych.

Można dotrzeć także samochodem.

ORGANIZATORZY

Ks. Rafał Chudy                                                   Ks. Krzysztof Ora

duszpasterz trzeźwości                                 dyrektor wydziału duszpasterskiego

„WKAŻ WŁAŚCIWĄ DROGĘ”

PIELGRZYMKA ROWEROWA

W INTENCJI TRZEŹWOŚCI NARODU
ORAZ OSÓB UZALEŻNIONYCH

I ZNIEWOLONYCH

ŚWIDNICA – SULISTROWICZKI – SOBÓTKA – KĄTKI – ŚWIDNICA

START: ŚWIDNICA, 22.08.2020 (sobota)

Pl. ŚW. JANA PAWŁA II/KATEDRA, godz. 8.00.

MSZA ŚW.SULISTROWICZKI, godz. 10.00

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ DOBREJ RADY

Ks. Rafał Chudy Ks. Krzysztof Ora

duszpasterz trzeźwości dyrektor wydziału duszpasterskiego