Archiwum miesiąca: październik 2014

W dniach 10-12.10.2014 w Zagórzu śl. w Diecezjalnym Ośrodku „CARITAS”, odbyło się cykliczne- 43 – spotkanie rekolekcyjne, dla osób uzależnionych i ich rodzin. Temat przewodni, to słowa św. Pawła :”KU WOLNOśCI WYSWOBODZIŁ NAS CHRYSTUS”  Jesienne rekolekcje, pod przewodnictwem i duchową opieką ks. Bronisława, a także O.Pawła,  ks. Roberta, O.Andrzeja,  ks. Sławomira, były zorganizowane wspólnie z KRUCJATĄ WYZWOLENIA CZŁOWIEKA [ KWC], której założeniem jest :  „DOBROWOLNA  ABSTYNENCJA  JAKO  SKUTECZNY  ŚRODEK  DO  OSIĄGNIĘCIA  CELU, JAKIM JEST ZWALCZANIE  SPOŁECZNEJ  KLĘSKI  ALKOHOLIZMU I WSZELKICH ZNIEWOLEŁ.”

Przeczytaj świadectwo Wiesława: Wdzięczny Bogu za dar Trzeźwości

Dowiedz się więcej

„Jesteś Panie winnym krzewem a my jego latorośle, moc czerpiemy tylko z Ciebie, Ty w nas żyjesz Swą miłością – te słowa radosnej oazowej piosenki zabrzmiały w moim sercu po dzisiejszej wieczornej Mszy świętej w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolesławcu na „Osiedlu Kwiatowym, która jak co miesiąc sprawowana była w intencji uwolnienia od wszelkich uzależnień.

Zobacz świadectwo A.: Recepta