Dzieło Miłosierdzia

Szczęść Boże!

Drodzy przyjaciele, w imieniu ks. Bronisława Piśnickiego, Duszpasterza Trzeźwości Diecezji Legnickiej, przesyłam z serca płynące podziękowania i wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc finansową, jaka popłynęła z Waszej strony na wsparcie Dzieł Miłosierdzia Sióstr Elżbietanek prowincji wrocławskiej. Zebraliśmy do tej pory ponad 2.500 zł, które na pewno pomogą siostrom przetrwać ten trudny czas, będący próbą dla nas wszystkich.

Jeszcze raz, bardzo was proszę o rozpropagowanie tej akcji nie tylko  w szeroko pojętym środowisku trzeźwościowym, ale też w waszych rodzinach i środowiskach, t.j. Krucjacie Wyzwolenia Człowieka, Charyzmatycznej Odnowie w Duchu Świętym czy Ruchu Spotkań Małżeńskich. Dziś jest czas, abyśmy otworzyli swe serca i okazali pomoc finansową Zgromadzeniu zakonnemu Sióstr Elżbietanek.

Przekazuję wszystkim serdecznie pozdrowienia i błogosławieństwo od ks. Bronisława!
Andrzej Majewski

Skomentuj