nagłówek

Spis Grup AA

Drukuj PDF

LISTA GRUP ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW NA TERENIE

DIECEZJI LEGNICKIEJ I JEJ NAJBLIŻSZYM SĄSIEDZTWIE

 

L.P Miejscowość Nazwa Grupy Miejsce spotkań Termin spotkań
1 Bolesławiec "Bartek"

ul.Jarzębinowa 49

świetlica środowiskowa - Plebani

Sobota godz.19.00

O-wg potrzeb

2 Bolesławiec "Gdańska 67"

ul.Widok 1 B

Stowarzyszenie Abstynenta

Wtorek godz.19.00

O-1-wszy wtorek miesiąca
3 Bolesławiec "Problem"

ul.Aleja 1000-Lecia 30/7b

Woj. Szpit. dla Nerw. i Psych. Chorych

Środa godz.19.00

O-ostatnia środa miesiąca
4 Bolesławiec "Tratwa"

ul.Komuny Paryskiej 34

Klub Abstynenta"Przemiana"

Czwartek godz.19.00

O-wg potrzeb
5 Bolesławiec "Zibi"

ul.Komuny Paryskiej 34

Klub Abstynenta"Przemiana"

Poniedziałek godz.19.00

O-wg potrzeb
6 Bolesławiec "Niedziela"

ul.Widok 1 B

Stowarzyszenie "My razem"

Niedziela godz.15.00

7 Bolesławiec "Przekaż Dalej"

ul.Widok 1b

Stowarzyszenie "My razem"

Piątek godz.19.30

8 Boguszów Goce "Uwierz w Siebie" ul.Buczka 21

Wtorek godz.17.00

O- 1-wszy wtorek miesiąca

9 Bolków "Bolko" ul.Szpitalna 16

Poniedziałek godz.17.00

O-ostatni poniedziałek miesiąca
10 Czarny Bór "Pierwszy Krok"

ul.Parkowa 8

Szpital Lecznictwa Odwykowego

Sobota godz.16.00

wszystkie otwarte
11 Głogów "Ogniwo"

ul.Mieszka I /bud.biblioteki/

Klub Abstynenta"Skarbnik"

Poniedziałek i  Piątek  godz.18.00

O-ostatni piątek miesiąca
12 Głogów "Źródełko"

ul.Sikorskiego 23

parafia św.Klemensa

Środa godz.18.15

O-ostatnia środa miesiąca
13 Głogów "Tęsknota" ul.Lipowa 21 Zakład Karny

Wtorek godz.18.00

14 Grębocice "Płomyk"

Grębocickie Centrum Kultury

ul.Kościelna 21

Wtorek godz.18.00

15 Gryfów "Abym Odróżniał" Sala katechetyczna przy plebanii

Poniedziałek godz.18.00

16 Jawor "W Pogotowiu"

ul.Piłsudskiego 10

Przychodnia Rejonowa

Środa godz.17.30

O-ostatnia środa miesiąca
17 Jelenia Góra "Odrodzenie"

ul.1-go Maja Dom parafialny

Parafia Podwyższenia Krzyża

Niedziela godz.16.00

O-ostatnia niedziela  miesiąca

18 Jelenia Góra "Nowe Życie" ul.Wolności 70

Wtorek godz.18.00

O-wg potrzeby
19 Jelenia Góra "Castor"

ul.Okrzei 18

Klub Abstynenta "Boberek"

Piątek godz.18.00

O-1-wszy piątek miesiąca
20 Jelenia Góra "Zorza"

ul.Karłowicza

Gimnazjum nr 4

Środa godz.18.00

O- 1-wsza środa miesiąca
21 Kamienna  Góra "Jutrznia"

ul.Kościuszki 4

Centrum Kultury II piętro

Poniedziałek i Czwartek godz.18.00

O- ostatni czwartek miesiąca
22

Konary k/Strzegomia

"Nowe Życie" Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

Niedziela godz.17.00

23 Legnica "Prom"

ul.Chojnowska 81

Szpital Psychiatryczny

Wtorek godz.18.00

O-ostatni wtorek miesiąca
24 Legnica "Radość Życia"

ul.Partyzantów 25

Parafia Św.Jana ; sala nr 5

Czwartek  godz.17.00

O-II-gi czwartek miesiąca
25 Legnica "Razem"

ul.Przybosia 5

Świetlica środowiskowa "Koliber"

Sobota godz.17.00

O-ostatnia sobota miesiąca
26 Legnica "Zakaczawie"

Pl. kardynała S.Wyszyńskiego 1

Parafia M.B.Królowej Polski

świetlica "Beniaminek"

Czwartek godz.18.00

O-I czwartek miesiąca
27 Legnica "Gosia"

ul.Chojnowska 81

Szpital Psychiatryczny

Niedziela godz.10.00

O-I-sza niedziela miesiąca
28 Legnica "Arka"

ul.II Armii W.P. 34

Dom Matki Teresy z Kalkuty

Poniedziałek godz.18.00

O-2-gi poniedziałek miesiąca
29 Legnica "Pojednanie"

Pl.Kardynała s.Wyszyńskiego 1

Parafia M.B.Królowej Polski świetlica "Beniaminek"

Wtorek godz.18.00

O-I-wszy wtorek miesiąca
30 Legnica "Maj"

ul.II Armii W.P. 34

Dom Matki Teresy z Kalkuty

Piątek godz,17.30

O-I-wszy Piątek miesiąca
31 Legnica "Ostoja"

ul.Chojnowska 81

Szpital Psychiatryczny

Piątek godz.17.00

O-ostatni piątek miesiąca
32 Legnica "Alert"

ul.Słubicka 6

Parafia św.Rodziny

Środa godz.18.00

O-ostatnia środa miesiąca
33 Lwówek Śl. "Książęca" ul.Szpitalna 1-3

Czwartek godz.17.30

O-ostatni czwartek miesiąca
34 Lubin "Pogoda Ducha"

ul.Budowniczych LGOM

przy Parafia Narodzenia NMP

Środa godz.18.00

O-ostatnia środa miesiąca
35 Lubin "Nowe Życie"

ul.Parkowa 1

Ośrodek Profilaktyki i Uzależnień

Czwartek godz.18.00

O-ostatni czwartek miesiąca
36 Mirsk "Beniaminek" Pl.Wolności 15

Środa godz.18.00

O-wg potrzeb
37 Nowogrodziec "Czujność"

ul.Asnyka 53

Budynek MOPSU

Piątek godz.17.30

O-ostatni piątek miesiąca

38 Polkowice "Remont"

ul.Lipowa 1

Ośrodek Pomocy Społecznej

Czwartek godz18.00(zima)

godz.19.00(lato)

O-ostatni czwartek  miesiąca
39 Polkowice "Ocalenie"

Pl.Kościelny

Dom przy Parafii Św.Michała Archanioła

Wtorek godz.18.15

O-I wtorek miesiąca
40 Piechowice "Kamienna'

ul.Żymierskiego 53 a

Klub Abstynenta "Eden"

Czwartek godz.18.00

O-I-wszy czwartek miesiąca
41 Sobota "Promyk" Ośrodek Zdrowia

Środa godz.18.00


42 Strzegom "Krokus"

PL.Jana Pawła II 10

Dom Parafialny pokój nr 9

Środa godz.17.00

O-I-wsza środa miesiąca
43 Szczawno Zdrój "Wsparcie"

ul.Sienkiewicza 40

Klub Abstynenta

Wtorek godz,17.00

O-I-wszy wtorek miesiąca
44 Szczawno Zdrój "Tęcza"

ul.Sienkiewicza 40

Klub Abstynenta

Niedziela godz.17.00

O-III niedziela miesiąca
45 Wałbrzych "Nowa" ul.Grota Roweckiego 3

Poniedziałek godz.17.00

O-I-wszy poniedziałek miesiąca
46 Wałbrzych "I Krok"

ul.Pocztowa 22

Dom dla bezdomnych

Poniedziałek godz,17.15

O-I-wszy poniedziałek miesiąca
47 Wałbrzych "Przystań"

ul.Wrocławska 129

Rada Wspólnoty Samorządowej

Wtorek godz,17.00

O-I-wszy wtorek miesiąca
48 Wałbrzych "Poranek"

ul.Niepodległości 24

Rada Wspólnoty Samorządowej

Środa godz.10.00

O-I-sza środamiesiąca
49 Wałbrzych "Nadzieja"

ul.Niepodległości 24

Rada Wspólnoty Samorządowej

Piątek godz.17.00

O-I-wszy piątek miesiąca
50 Wałbrzych "Pomocna Dłoń"

ul.Słowackiego 10a

Areszt Śledczy

Sobota godz.15.30

O-ostatnia sobota miesiąca
51 Wałbrzych "Emanuel" ul.Chrobrego 1/6

Niedziela godz,17.00

O-I-wsza niedziela miesiąca
53 Wojcieszów "Dziewięć Sił"

ul.Chrobrego 105

MOPS

Czwartek godz.18.00

54 Zgorzelec "Grupa AA"

ul.Warszawska 15


Piątek godz.18.15

UWAGA: O - oznacza miting otwarty , na który może przyjść każdy chętny; pozostałe są zamknięte: tylko dla uzależnionych

 

szukaj

Licznik odwiedzin

41885
dzisiaj:dzisiaj:56
w tym miesiącuw tym miesiącu1473
razemrazem41885