Pielgrzymka – Parafia Kamienna Góra

Serdecznie zapraszamy na majową pielgrzymkę !

UWAGA : JUŻ MAMY KOMPLET UCZESTNIKÓW. ZAPRASZAMY W INNYM TERMINIE

WADOWICE – TYNIEC – TUCHÓW – TARNÓW – BOCHNIA – ZABAWA – ŚWIĘTY KRZYŻ – TOKARNIA

I dzień- 04.05.2018 – wyjazd z parkingu przed kościołem godz. 04;00 po dotarciu do miejscowości Wadowice zwiedzanie Muzeum „Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II” nawiedzenie Bazyliki Ofiarowania NMP dalej czas na słynną wadowicką kremówkę i przejazd do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu pod Krakowem (bracia zakonni już od średniowiecza słynęli z ziołolecznictwa), na miejscu zwiedzanie, dalej przejazd do Tuchowa po dotarciu msza św. zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiadokolacja i nocleg.

II dzień- 05.05.2018 – godz. 07;00 msza św. dalej śniadanie i zapoznanie się z historią Sanktuarium, następnie przejazd do Tarnowa na miejscu spacer po miejscowości i poznanie rysu historycznego, przejedziemy przez miejscowość Wierzchosławice gdzie urodził się Wincenty Witos, dalej przejazd do Bochni gdzie zwiedzimy najstarszą kopalnię soli w Polsce, po drodze nawiedzimy również Sanktuarium bł. Karoliny w miejscowości Zabawa, pojedziemy na spacer do najbardziej kolorowej wsi w Polsce Zalipie.
Wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania na nocleg i obiadokolację.

III dzień- 06.05.2018 – rano po mszy św. śniadanie, dalej wyjazd w kierunku miejsca zamieszkania, po drodze nawiedzimy Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Świętym Krzyżu (Święty Krzyż przyciągał i przyciąga wiernych z całej Polski gdzie od niepamiętnych czasów przechowuje się znaczną część drzewa krzyża, na którym cierpiał i umarł Pan Jezus) oraz zwiedzimy skansen wsi kieleckiej w Tokarni, w między czasie chwila na posiłek we własnym zakresie i dalszy przejazd do miejsca zamieszkania.
Planowany przyjazd do Kamiennej Góry w godzinach nocnych.

Cena na osobę 550zł
Cena zawiera: przejazd autobusem klasy turystycznej (do 30 miejsc), pilotaż, 2 noclegiz wyżywieniem (2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja), opłaty parkingowe i drogowe, bilety wstępu do miejsc i atrakcji wymienionych w programie.
Kontakt: ks. Bronisław Piśnicki, tel. 693 514 217