Aktualności, Artykuły

Pielgrzymka do Medjugorie

Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 6-14 sierpnia 2017r.

KOSZT-590ZŁ +195 EURO.

W cenie :

podróż, ubezpieczenie, śniadanie, obiado-kolacja, noclegi.

PROGRAM:

stały program w parafii

(msza św., różaniec modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, Adoracja Najś. Sakramentu, Adoracja Krzyża. )

Kriżewac-Droga krzyżowa, Podbrdo-różaniec, Cenakolo, pobyt nad Adriatykiem i plażowanie, pobyt nad wodospadem, wyjazd na basen

Zapisy : Elwira Bajer -tel.506298664,

Wpłacamy złotówki a euro na miejscu. Przy zapisie zaliczka całość złotówek. Wpłaty TYLKO PRZEKAZEM POCZTOWYM –NA ADRES:

Elwira Bajer ul.Chopina 6A/6 59-623 Lubomierz.

Miejsca zbiórki i godzina wyjazdu zostaną podane w drugie połowie lipca.

Dane osobowe imię i nazwisko, data urodzenia, nr dowodu osobistego, nr PESEL, dokładny adres zamieszkania, telefon kontaktowy przesłać SMS na nr telefonu 506298664 po wpłaceniu zaliczki.

Za zapisanego uczestnika uważa się osobę, która wpłaci zaliczkę 590 zł

Zabieramy ze sobą m.in.; ważny dowód osobisty lub paszport ,radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. i Adoracji Najświętszego Sakramentu na język polski , lekarstwa – które przyjmujemy wygodne obuwie, nakrycie głowy, stroje kąpielowe.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych.